Merhabalar,

Gün boyunca yanımızdan hiç ayırmadığımız, kimi zaman en iyi kimi zaman ise küstüğümüz dostumuz desem heralde herkes “telefonum” diye çığlık atar. Telefon teknoloji geliştikçe hayatımızın vazgeçilmezi oldu. Ve şu an akıllı telefon olarak adlandırdığımız Android ve IOS işletim sistemli cihazlar bizlere binlerce farklı hizmeti sunuyor. Ve bu hizmetler kimi zaman hayatımızda bir takım eksikliklere yol açsa da kimi zaman da faydalı olabiliyor. Şöyle ki, faydalı uygulamalar kullanarak akıllı telefonumuzu faydalı olarak kullanabileceğimiz gibi, gereksiz uygulamalarla da zamanımızı boşa harcayacağımız bir teknolojik alete çevirebiliriz. Her şey kullanıcının elinde açıkçası.

01-03

Bu yazımda sizlere faydalı olduğunu düşündüğüm bir uygulamadan bahsedeceğim. Uygulamanın ismi “Fitwell” olarak geçiyor Google Play Store’da ve App Store’da. Uygulamayı Android işletim sistemli ve IOS işletim sistemli telefon kullanıcıları cihazlarına yükleyebilirler.

Uygulama bu yazıyı paylaştığımız anda Android yani Play Store’da 50 binin üzerinde indirme, 5 üzerinden 4,1 beğeni oranı ile dikkat çekiyor.

02-03

Uygulamanın işlevlerinden bahsedecek olursak, günlük egzersiz, diyet programı, sağlıklı beslenme, zayıflama ve vücut geliştirme gibi çeşitli konularda epey yardımcı oluyor. Bahsettiğimiz işlevlerin her biri ya da bir kaçı aslında her birimizi yakından ilgilendiren egzersizler, bilgiler. Programı kişiye özel olarak kullanılabiliyor. Boy, kilo, yaş ve cinsiyet gibi bilgiler girilerek programı kendinize özel kullanıma uygulayabiliyorsunuz. İstenilen bilgiler doğru bir şekilde girildiği takdirde size özel kalori tüketimi, su tüketimi, günlük atacağınız adım sayısı, yapacağınız egzersizler gibi çeşitli programlar çıkarıyor karşınıza. Bu da doğru ve planlı bir şekilde istediğimiz fiziğe ve sağlıklı bir vücuda sahip olmamızı sağlıyor.

03-03

Cebindeki Koç

Uygulamanın sloganı ise “Cebindeki Koç” olarak geçiyor. Tam da yerinde anlamlı olmuş slogan. Gerçekten de yanınızda gezen bir koçunuz varmış hissine kapılıyorsunuz. Bildirimlerini açtığınız takdirde size ne zaman ne yapmanız gerektiğini hatırlatıyor. Su içmeyi unuttuğumuz çok oluyor değil mi? Bu program çeşitli bilgilendirmelerle hatta ata sözleriyle bile su içmenize ön ayak olacak, garanti veriyorum 🙂

Ayrıca içindeki egzersiz videoları ile hangi hareketin hangi bölgeleri çalıştırdığını ve nasıl daha verimli olarak çalışabileceğinizi görebilirsiniz.

Programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bir çok özelliği ücretsiz kullanılabiliyor. Lakin ekstra özellikleri açmak isterseniz premium üyelik sistemleri de var. Premium üyelik almak isteyenler aylık 10,49 TL, 3 aylık 27,99 TL, yıllık 84,99 TL olarak sahip olabilirler.

04-03

Fitwell’ın 10 kişiden oluşan profesyonel bir takımı var. Takım; Barış Özaydınlı(Founder&CEO), Sinan Uycan(Co-Founder&COO), Ahmet Taha Şakar(CTO), Vehbi Yurdakurban(VP Engineering), Murat Can Üner(Fitwell Performans Koçu&Milli Futbol Takımı Performans Antrenörü), Cenk Özyılmaz(Fitwell Beslenme Koçu&Uzman Diyetisyen), Antonija Misura(Fitwell Eğitmeni&Hırvat Milli Basketbolcu), Doğuş Balbay(Fitwell Eğitmeni&Türk Milli Basketbolcu), Murat Bür(Fitwell Eğitmeni&Master Personal Trainer), Burcu Kuş(Fitwell Eğitmeni&Master Personal Trainer) gibi profesyonel isimlerden oluşuyor.

Son olarak benim en çok kullandığım özelliğinden bahsedip yazımı sonlandırmak istiyorum.

05-03

Adımsayar

Benim en çok kullandığım özellik “adımsayar” özelliği değerli arkadaşlar. En başta girdiğimiz bilgiler neticesinde bizlere günlük adım hedefi çıkartan program attığımız her adımı da sayıyor. Böylelikle günde kaç adım attığımızı görebiliyoruz ve hedefimizle ne kadar doğru orantıda gittiğimizi analiz edebiliyoruz.

 

Böyle faydalı programların tanıtımlarını yapmaya devam edeceğim.

Sağlıcakla kalmanız dileğiyle..

06-03

Bu yazı aylinn tarafından 31 Mart 2015 tarihinde yazılmış.

Mutlu Evlilik Mümkün Mü?...

Pek çok kişi evliliğin aşkı öldürdüğüne inansa da aslında aşkı öldüren tek şey zamanla monotonlaşan iliş...

Lezzetli Çay Nasıl Yapılır? İşte lezzetl...

Çay ülkemizde en çok sevilen en çok tüketilen sıvılarının başında gelir. Nereye gidersek gidelim “...

Hepsiburada.com Şubat 2014 Kampanyaları...

Türkiye’nin en büyük online alışveriş merkezi Hepsiburada.com’un 2014 yılının Şubat ayında m...

Taş Devri Diyeti...

Bilinçli diyet ile sağlıklı zayıflayabilir, istediğimiz ağırlığa ulaşabiliriz. İşte taş devri diyeti.. &...

BURÇLAR
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe

Aylinn.com © 2014 Her hakkı saklıdır. -- Google -- İletişim