Türkiye’nin en büyük market zincirine sahip olan Bim Marketleri’nin Cuma günleri müşterilerine sunduğu Aktüel Ürünler Aylinn.com’da!

 

Bildiğimiz gibi her marketin kendine özel kampanya ürünleri günleri var. Bim Marketleri’nin kampanya&fırsat ürünleri günü de her Cuma günleridir. Bim marketlerine her Cuma günleri birbirinden farklı kategorilerde onlarca çeşit fırsat ürünleri müşterilere sunuluyor.

 

Ülkemizin 81 ilinin tamamında 4000′in üzerinde mağazasıyla milyonlarca vatandaşa uygun market fırsatlarının yanı sıra Cuma günleri “Aktüel Ürünler” adı altında onlarca çeşit ürünü en uygun fiyatlardan müşterileri ile buluşturuyor. Önümüzdeki Cuma günü Bim Marketleri’ne hangi ürünler gelecek, hangi fırsatlar müşterileri bekliyor, işte cevabı..

 

07.03.2014 Cuma Günü Bim Bim Ürünler

Homemaxx elektrikli mini şofbenden Welsoft çocuk bornozuna, banyo havlusundan 3’lü banyo takımına, Welsoft kaymaz banyo paspasından Hascevher çelik çaydanlığa, nostaljik kahve setinden 6’lı çelik çay kaşığına Heifer kolay kapaklı saklama kabından krom siniye, çiğ köfte tepsisinden Gürallar keyif setine, deterjan hazneli süngerlikten 4 katlı metal rafa, bay el çantasından Visco ortopedik yastığa, Gezer sabo terlikten saksılı canlı çiçeğe kadar onlarca üründe fırsat ve kampanyalı fiyatlar Bim Marketleri’nde müşterilerini bekliyor.

 

bim-7-mart-2014-cuma-aktuel-urunler

Bu yazı aylinn tarafından 03 Mart 2014 tarihinde yazılmış.

A101 27 Şubat 2014 Perşembe Fırsat Ürünl...

Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden biri olan A101′in kampanya haberleri Aylinn.com’da!   Bi...

Apple’ın Doktor Saati ‘iWatc...

Apple’ın gizemini koruyan akıllı saatti olduğu belirtilen iWatch hakkında yeni iddialar! Sızıntı bilgile...

Çocuklarınızla Birlikte Gerçekleştirebil...

Yazı dizimize tüm hızıyla devam ediyoruz. İkinci yazımız olan “Çocuklarınızla Birlikte Gerçekleştirebile...

Ünlülerin Pişman Oldukları Eski Hallerin...

Türkiye’nin en ünlü yüzlerini hiç böyle görmediniz. Bu fotoğraflar medyaya nasıl sızdı orası da me...

BURÇLAR
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe

Aylinn.com © 2014 Her hakkı saklıdır. -- Google -- İletişim