Selamlar…

 

Şimdi her bayanın başına gelmesini istediği bir konudan bahsetmek istiyorum. Duş aldıktan sonra ek bir ürün kullanmadığımız sürece duş jeli ya da nemlendirici gibi ürünlerin vücudumuzda kalıcılığı maalesef çok iyi değil. Alternatif çözümlere ve kalıcılığa ihtiyacımız var. Özellikle orijinal parfüm veya parfüm setlerinin fiyatları çoğu kişinin beklentilerinin üzerinde. Bunun için çok mükemmel olmasa da benim memnun kaldığım ve sizinde kalacağınızı düşündüğüm birkaç ürün var.

 

Çok şükür ki H&M markası ile tanıştık önce. Daha sonra da kozmetik ve dekorasyon ürünlerine kavuştuk. Mevzu bahsimiz ile ilgili olarak tabi ki H&M kozmetik ürünlerinden bahsedeceğim. Makyaj ürünleri hakkında çok tecrübem yok fakat vücut losyonu ve vücut spreyleri hakkında övgü dolu sözleri hak etmekte 🙂

 

H&M - Body Butter, Body Lotion Shimmering, Neceseres

 

Ben en üstteki kapaklı kutuda bulunan vücut kremlerinden kullandım ve kullanıyorum. Çünkü kokusu ve nemlendirici özelliğinden memnun kaldım. Kış mevsiminde çoğu insanın karşı karşıya kaldığı cilt kuruluğunu bende yaşamaktayım. Duştan çıkar çıkmaz tüm vücuduma uyguluyorum yüzüm de dahil olmak üzere. Tabi sadece nemlendirici ile kalıcılığı yakalayamıyorum. Aynı zamanda duş jeli ve vücut spreyini kullanmak daha mükemmel sonuçlarla karşılaştırıyor bizi.

 

Hm_body_splash05

 

Bu şirin vücut spreylerinden en sağdaki vanilyalı olanı kullanmaktayım. Vanilyalı kokuları sevdiğim için bana gayet güzel geldi. Ağır bir kokusu da yok. Sizde vanilya aromalı kokuları beğeniyorsanız kesinlikle onu tavsiye ediyorum. Kremimde vanilya aromalı bir kokuya sahip. Vanilya ve hindistan cevizi karışımı. İkisini bir arada kullandığımda gayet güzel ve kalıcı bir koku elde ediyorum.

 

Photo+2014-09-08,+12+10+01+PM

 

200 gr boyutundaki kutu çok uzun bir süre gitmekte. Yumuşak dokusu ile nemlendirici özelliği yüksek. Fiyatını tam olarak hatırlamıyorum. Hediye olarak gelmişti ama 10 tl civarıydı sanırım.

 

 

10731172_582235878575816_318359434592871154_n

 

200 ml boyutundaki şişeleri de uzun bir süre gidiyor. Ben Aralık ayından beri kullanıyorum. Sık sık kullanmama rağmen hala bitiremedim 🙂 Aynı şekilde kremi de öyle. Çok memnun kaldığım hem uygun hem de kaliteli ürünler. Vücut spreyinin fiyatını 10 tl diye hatırlıyorum.

 

H&M mağazalarını ülkemizde artık birçok yerde görmek mümkün. Özellikle İstanbul da neredeyse her Avm de mağazası mevcut.(İstinye Park, Marmara Forum, Zorlu Center, Mall Of İstanbul, Forum İstanbul gibi)Fakat her mağazasında kozmetik ürün çeşitliliği aynı olmuyor maalesef. İnşallah size en yakın mağazasında bu ürün mevcuttur 🙂

 

Sizlere de bu ürünleri denemenizi tavsiye ederim. Memnun kalacaksınız 😉

 

Sevgiler…

 

 

Bu yazı aylinn tarafından 26 Mart 2015 tarihinde yazılmış.

Morhipo’da Fırsatlara Doyun...

Türkiye’nin en büyük butik alışveriş sitelerinden biri olan Morhipo.com’da fırsatlar devam e...

Her Gün Bir Hadis-i Şerif 28.02.2014...

“Her Gün Bir Hadis-i Şerif” adı altında Aylinn.com’da her gün Peygamber Efendimiz Hz. ...

Çocuklarınızla Birlikte Gerçekleştirebil...

Çocuklarınızla birlikte gerçekleştireceğiniz “365 Televizyondan Uzak Etkinlik” isimli kitapt...

Her Gün Bir Hadis-i Şerif 17.03.2014...

“Her Gün Bir Hadis-i Şerif” adı altında Aylinn.com’da her gün Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(sallallah...

BURÇLAR
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe

Aylinn.com © 2014 Her hakkı saklıdır. -- Google -- İletişim