Son zamanların en büyük sıkıntılarından birisi hiç şüphesiz ‘göbek‘. Yediklerimizden, günlük hayatımızdaki yetersiz aktivitelerimizden dolayı ister istemez göbek sahibi olabiliyoruz. Göbek sağlıktan çok görüntü olarak rahatsız eder her birimizi. Şöyle bir gerçek var, göbeği yok etmeyi herkes başaramıyor maalesef. Göbeği yok edemeyenler için sevindirici bir yazıyla karşınızdayız. Sizlere bu yazımızda göbek gizleme yollarını anlatacağız.

 

Göbeğiniz yüzünden istediğiniz görünüme sahip olmadığınızı düşünüyorsanız, sevdiğiniz ve beğendiğiniz giysileri giyemiyorsanız, göbeğinizden memnun değilseniz(kim olur ki) doğru yerdesiniz. Yazımızda göbeği yok etmeyi başaramayanlar ve başarmaya uğraşanlar için o aşamada gizlemesi gereken göbeğini hangi yollarla, yöntemlerle gizleyebilir bunları size anlatacağız.

 

gobeginizi-gizleyerek-modaya-ayak-uydurun-2

 

Basit ve küçük moda hilesi diyebileceğimiz hilelerle göbeğinizi gizleyebileceksiniz. Ve tabi ki şık bir görünüme de kavuşmuş olacaksınız. Böylelikle aynaya rahatça ve mutlulukla bakabileceksiniz.

 

– Karın bölgenizde oluşan yağlanmalardan dolayı beğendiğiniz eteği giymek artık hayal değil! Etek seçiminde yüksek bel etekleri tercih ederseniz, bu tercihiniz karın bölgesindeki yağları gizlemenize yardımcı olacaktır.

 

gobeginizi-gizleyerek-modaya-ayak-uydurun-3

 

Pantolon seçiminizde de balıkçı pantolonları tercih ederseniz karın bölgenizdeki yağları gizlemenize yardımcı olur. Dolayısıyla hem şık görünür hem de rahat olursunuz.

 

gobeginizi-gizleyerek-modaya-ayak-uydurun-5

 

– Karın bölgesindeki yağlarınızı gizlemek için bir diğer yöntem de büyük tokalı kemerlerdir. Büyük tokalı kemer kullanarak istemediğiniz yağları gizleyebilirsiniz. Bu yöntemde kemeri bel altından biraz daha yüksek noktada takmanız, bağlamanız gerekmektedir.

 

– Düşük bel pantolonlarınız var ise onlara gardrobunuzda artık yer vermeyin. Onların yerine yüksek(normal) bel pantolonları tercih edin. Tercihinizi koyu renkli bluzlarla kombinlerseniz şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

 

– Vücuda yapışan tarzda bluzlar yağlarınızı ortaya çıkarır. Onların yerine akan tipte kumaşı olan bluzları tercih edin. Böylelikle istemediğiniz yağların dışarıdan görülmesine engel olabilirsiniz.

 

gobeginizi-gizleyerek-modaya-ayak-uydurun-4

 

– En kolay yöntemlerden birisi de tunik giymektir. Kıyafet seçiminizde tunik giymeyi tercih ederseniz kolaylıkla istemediğiniz yağlı bölgeleri gizleyebilir, istediğinizi elde edebilirsiniz.

 

– Karın bölgenizde oluşan yağlanmayı gizlerken vücudunuzun başka yerlerini, güzel yerlerini, mesela kollarınızı veya bacaklarınızı vurgulayacak kıyafetlerle ilgiyi o bölgeye çekebilirsiniz. Böylelikle bir taşta iki kuş vurmuş olursunuz 🙂

 

– Daha zayıf görünmek istiyorsanız iki parça giyinmeyi tercih etmelisiniz. Tek parça elbise yerine etek ve bluz, pantolon ve bluz kombini çok daha doğru tercih olacaktır.

 

gobeginizi-gizleyerek-modaya-ayak-uydurun-1

Bu yazı aylinn tarafından 21 Şubat 2014 tarihinde yazılmış.

Kuru İncirin Kadınlar İçin Faydaları...

Doğadaki her besinin bilinen veya bilinmeyen çeşitli faydaları vardır. Fakat bu değerli besinlerin değer...

Her Gün Bir Hadis-i Şerif 14.03.2014...

“Her Gün Bir Hadis-i Şerif” adı altında Aylinn.com’da her gün Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(sallallah...

Dünya’dan Sakarlık Görüntüleri...

Dünyanın en büyük ve kapsamlı video paylaşım sitesi “Youtube” sitesinde bulunan “faila...

A’dan Z’ye Pratik Yöntemler ...

Merhabalar, Her evde, her dolapta gizli yardımcılarımız olduğunu biliyor muydunuz? Bilmiyorsak eğer bu y...

BURÇLAR
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe

Aylinn.com © 2014 Her hakkı saklıdır. -- Google -- İletişim