Merhabalar…

 

1 ay önce karşılaştığım bu serinin müptelası oldum diyebilirim. Duruşu ve kalıcılığı ile gerçekten fiyatının karşılığını fazlasıyla veriyor. Bu yazımda sizlere deneyimlerimi ve düşüncelerimi sunmaya çalışacağım.

 

GRVM

Serinin tüm renkleri güzel. Tabi herkesin farklı zevki vardır.  Mesela ben pembe tonlarını kendime yakıştırmadığımdan tercih etmiyorum. İçerisinde E vitamini mevcut olduğundan gayet yumuşak bir dokusu var. Ama baz olarak bir nemlendirici kullanmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Çünkü hem görünüş olarak kaliteyi arttırıyor hem de kalıcılık süresini arttırmış oluyorsunuz. Normalde yemek yeme bölümü dışında 4 saat kadar kalıcılığı var ama bunu birkaç saat daha arttırmak için nemlendiricinize başvurabilirsiniz. Kadifemsi yapısından ötürü diğer mat rujlar gibi dudağınızı kurutmuyor. Üstelik her mat ruj kadar kalıcı. Silinme sürecinde dudak çizgilerine fazla dolmadığını gözlemledim. Bende henüz iki adedi mevcut. Bir adet açık bir adet koyu rengini aldım denemek için. Ama şimdi hepsini almak istiyorum 🙂

 

GOLDEN ROSE VELVET MATTE RUJ-16

product_1993

 

Bu Golden Rose Velvet Matte Ruj-16 rengini spor kıyafetlerim ile çok rahat kullanabiliyorum. çoğunlukla rahat bir giyim stili tercih ettiğim için bu ruj vazgeçilmezim olacak gibi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GOLDEN ROSE VELVET MATTE RUJ-25

 

product_2525

 

Bu Golden Rose Velvet Matte Ruj-25  diğerine nazaran daha koyu bir renk ve daha çok özel gün ya da akşam gezmelerinde tercih edilebilecek bir ruj. Daha doğrusu benim o şekilde tercih edeceğim demeliyim 🙂

 

Öve öve bitiremediğim bu mat ruj serisinden sizlerinde memnun kalacağını düşünüyorum. Ayrıca fiyatından da memnun kalacaksınız. Tüm seri www.goldenrosestore.com.tr sitesinde mevcut ve fiyatı 15,75 tl dir. İnternet sitelerine güvenmeyen ya da sıkıntı yaşamış arkadaşlar Watsons, Gratis ve benzeri birçok kozmetik mağazasında bu rujlara ulaşabilirler.

 

Ucuza kalite bu ruj serisinde 🙂 Kesinlikle hemen alın derim ben.

 

Yoksa siz hala denemediniz mi ? 🙂

 

Sevgiler..

 

 

 

Bu yazı aylinn tarafından 26 Mart 2015 tarihinde yazılmış.

Her Gün Bir Hadis-i Şerif 09.03.2014...

“Her Gün Bir Hadis-i Şerif” adı altında Aylinn.com’da her gün Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(sallallah...

Çocuklarınızın Yeteneklerini Keşfedin...

Çocuklarınız, hemen her açıdan bir çok farklı yeteneğe sahip olabilirler. Kimisinde müzik, kimisinde spo...

Şok Market 12 Mart 2014 Çarşamba Haftanı...

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biri olan Şok Marketleri’nin Çarşamba günleri müşterilerine s...

Hamilelikte Sigara ve Alkol Tüketimi...

Hamilelik, bir kadının hayatında en çok dikkatli olması gereken dönemlerden birisidir. Bu nedenle normal...

BURÇLAR
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe

Aylinn.com © 2014 Her hakkı saklıdır. -- Google -- İletişim