‘Ines Di Santo’ sonbahar/kış gelinlik koleksiyonunu düzenlediği moda defilesi ile tanıttı. Defilede straplez modellerinin hakim olduğu gözlendi. Defilede sunulan modelleri foto galeri şeklinde sizlerle paylaşacağız. Gelin adaylarının dikkatle incelemesi ve belki de hayalindeki gelinliği bu koleksiyondan bulması mümkün. Dilerseniz birlikte ‘Ines Di Santo’nun koleksiyonunu hep birlikte inceleyelim..

 

Defilede ve koleksiyonda göze çarpan detaylar arasında etekler ve gelinliklerin yakalarında bulunan taşlar dikkat çekiyor. Sergilenen koleksiyondan da anladığımız gibi romantik ve zarif bir defile sergileyen Ines Di Santo; fil dişi, ekru ve beyaz renklerine ağırlık vermiş. Sergilenen koleksiyonda kabarık model de var kısa model de, bunların yanı sıra balık model de bulunmakta.

 

Koleksiyonu hazırlayan modacının her kesime hitap etmek istediği ve bunu başardığı hiç şüphesiz ortada. Ines Di Santo’nun 2014 sonbahar/kış koleksiyonunda siz de kendi tarzınıza uygun gelinlik modellerinizi bulabilirsiniz. Sonbahar veya kış aylarında evlilik planı olanların bu güzide koleksiyona göz atmalarını tavsiye ederiz.

 

Foto Galerimizdeki koleksiyonda bulunan gelinliklerin sıralı açıklamaları:

1) Art Deco korse, doğal bel kesim ve zarif etek swirly dökümlü denizkızı siluet ile Antika İpek Tafta straplez elbisesi.

2) İlginç simetrik olarak yerleştirilen Leon Dantel, narin İngilizce Straplez Fildişi denizkızı elbisesi yumuşak Cameo Pembe altlık ile gövde de Aplikler. Eşleşen Leon Dantel bolero ile eşleştirilmiş.

3) Yumuşak Cameo Pembe tonu ile hassas Fransız tül yapılan Glamorous askısız fit-to-parlama boncuklu elbisesi. Gövde ve etek boyunca Özellikler lüks simetrik boncuklu tasarım Swarovski kristalleri ile tozunu.

4) İpek Organze içinde Cameo Pembe altlık ile gövde boyunca mimari tiftik dekorasyon ve simetrik olarak yerleştirilen Fildişi Dantel apliklerde ile askısız Fildişi A-line cüppe.

5) Rouched korse, mendil etek ve gövde boyunca yerleştirilen zarif Swarovski apliklerde ile askısız Off-beyaz Tül fit-to-parlama cüppe.

6) Denizkızı siluet ve ucunda tiftik bitirmek dekore karıştırdı çok katmanlı etek ile göz alıcı askısız Off-beyaz İpek Organze elbisesi. Önlük Rouched korse boyunca lüks Art Deco boncuk bulunmaktadır.

7) Askısız Off-beyaz salıncak mini elbise dokulu yaprakları, şifon yaprakları işlemeli ve Swarovski kristalleri dağınık. Sökülebilir basamaklı tül tren ile eşleştirilmiş.

8) Trompet siluet, ince scooped yaka ve Fildişi Alençon etek boyu en taraklı dantel tedavi ile askısız Allık Pembe İpek Tafta elbisesi. Narin İpek Fransız Alençon Dantel çıkarılabilir burun peçe ile eşleştirilmiş.

9) Korse ve etek ve merkez önünde narin boncuklu panelde şık pilili detaylar Vanilya İpek Tafta Fit-to-parlama cüppe. Yaka arkasındaki yumuşak scooped yaka ve süpürme tren bulunmaktadır.

10) Romantik Rouched korse, katmanlı etek ve karıştırdı etek Off-beyaz İpek Organze Fit-to-parlama cüppe. Korse asimetrik gövde boyunca yerleştirilmiş Art Deco ilham boncuk bulunmaktadır.

11) Straplez Fildişi Fransız Alençon Dantel katmanlı tül etek ve arka illüzyon korse ile cüppe denizkızı.

12) Art Deco tatlım yaka ve Off-beyaz İpek Buruşuk Tafta kutu pileli tam bir etek ile boncuklu yanılsama korse ilham.

13) Ince scooped yaka ve narin illüzyon kap kol ve sırt merkezinde benzersiz Art Deco tedavi ile Kolsuz Şampanya elbisesi. Geri Özellikler narin kablolu dantel örtü ve çekici yanılsama.

14) Cameo Pink ile fildişi gipür dantel straples elbisesi korse ve etek boyu simetrik yerleştirilmiş dantel aplik underlay.

15) Kolsuz Off-beyaz şifon dokulu nakış ile mini elbise vardiya ve yumuşak bir V yaka sahip boncuk. Elbise etek boyu yumuşak organze daire motifleri ve Ostridge tüy aksan boncuklu.

16) Straplez şık tatlım yaka ve tam etek bel korse düştü. Işıltı yanardöner paliettes ve yumuşak Cameo Pembe altlık ile benzersiz boncuklu İngiliz net yapılmış elbisesi.

17) Trompet silueti ile Lavanta renk askısız ipek organze elbise. Önlük hassas Chantilly dantel ve altlık ile ilginç bir Art Deco Tiftik tekniği kaplamayı sahiptir.

18) Etek boyu Art Deco tiftik tedavi ile ışıltı tül etek içeren hassas Champagne sesi kesilmiş doğal bel ile dramatik tül balo elbisesi.

19) Straplez Art Deco elbisesi boyunca ilginç Fildişi gipür dantel yerleştirme ile şampanya İpek Organze cilalı trompet silueti ile cüppe ilham.

20) Zarif tekne yaka ve düşük V geri dalan Kolsuz denizkızı siluet. Zengin kablolu Alençon Dantel yapılmış elbisesi İpek Tafta ince ışıltı yanardöner paliette ve yumuşak pembe altlık ile boncuklu.

21) Glamorous Swarovski ile kolsuz elbise pilili tüller altlık ve çok-katmanlı yapraklı etek üzerinden korse boncuklu. Önlük yumuşak bir off-beyaz renkte tarafında boncuklu ilave panel ile asimetrik bir korse ve etek sahiptir.

22) Cameo Pembe altlık ve merkez önünde dramatik taraklı yarık Kolsuz Chantilly Lace kılıf. Yaka yanılsama net askılı bir dalan derin V yaka sahiptir. Göğüs hattı Gipür Dantel aplike ile süslenmiş ve Swarovski kristalleri ile serpilir.

23) Ile süslü boncuklu yanılsama korse ile Regal Chai İpek Tafta topu cüppe usulca yaka ve yosma boncuklu askıları yakaladı. Etek dramatik Yığınlı etek ve şapel uzunluğu tren bulunmaktadır.

24) Modern Boncuklu Halter askıları, Rouched gövde ve dramatik Yığınlı etek Blush Pink yular İpek Tafta elbisesi.

25) Off-omuz İngilizce net çapraz çizgili detaylar Lavanta elbisesi, Lavanta İpek Organze örtü, ve Fildişi gövde boyunca Makrome dantel aplik boncuklu.

26) Yumuşak çıplak sesle ve toplanan tül etek katmanlı narin kablolu Chantilly dantel yapılmış Glamorous denizkızı siluet.

27) İmparatorluğun de yakaladı yaka ve Art Deco ilham trim straplez Vanilya İpek Tafta elbisesi. Korse ve zarif asimetrik etek boyunca zarif rouching sahiptir.

Not: Açıklamalar Inos Di Santo’nun resmi sitesinden Google Translate ile çevrilerek alınmıştır. Yazım hataları olabilir.

 

İşte Sonbahar/Kış 2014 Gelinlik Modelleri Foto Galerisi

Bu yazı aylinn tarafından 22 Şubat 2014 tarihinde yazılmış.

LC Waikiki’de Şık ve Uygun Alışver...

Türkiye’nin en büyük giyim mağazaları zincirlerinden biri olan LC Waikiki İlkbahar koleksiyonunu m...

Kadınların Yaptığı Temel Sağlık Hataları...

Bir çok kadın, temelde sağlık konusunda ve kilo konusunda dikkat etmeye çalışsa da pek fazla yeterli olu...

Keşkek Tarifi...

Servis tabağına keşkeği alın ve üzerine salça, tuz, karabiber ve kekik ile hazırladığımız sosu dökerek s...

İpana Luxe Perfection Beyazlatıcı Diş Ma...

ipDoğru makyaj, dolgun kirpikler, bakımlı bir cilt, hacimli saçlar… En önemlisi de beyaz dişlerle sağlık...

BURÇLAR
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe

Aylinn.com © 2014 Her hakkı saklıdır. -- Google -- İletişim