Hatta bu soru, modayı takip etmemek mümkün mü? Olarak da rahatlıkla sorulabilir. Baktığımız zaman artık dünya üzerinde geçmiş yıllardan gelenek olarak gelmiş bir moda tutkusunun katlanarak gittiği görülmektedir. Üstelik de tamamen bilinçaltı işlevler doğrultusunda gelişen bu durum, farkında olmadan sizin de topluluğa ayak uydurmanızı sağlamaktadır.

İnternetin de günlük yaşantıya etkisi ile beraber, birçok farklı giyim tarzını keşif ve uygulama evresi daha hızlı uygulanır hale gelmiş, bu da doğrudan modanın gelişimine ve yayılmasına yol açmıştır. Bunun dışında yine günlük hayatta; sevdiğiniz ya da sevmediğiniz çoğu kişinin giyim tarzı sizlere bir takım fikirler vermekte ve bunları uygulayıp uygulamama konusunda kendinizi yargılamanıza sebep olmaktadır. Hal böyle olunca da fazlaca beğenilip tutulanlar bir anda modanın gözdesi haline gelmektedir.

Bu, kesinlikle bir kişi tarafından gerçekleştirilmesi mümkün bir olay değildir. Tamamı ile yayılmacılıkla alakalıdır. Bu da her ne kadar istemeseniz dahi, modayı güncel olarak takip etmenize sebep olmaktadır. Anlaşılan o ki; isteseniz de istemeseniz de modayı takip etmek, beyninize işlenmiştir.

Bu yazı aylinn tarafından 20 Ağustos 2014 tarihinde yazılmış.

Taş Devri Diyeti...

Bilinçli diyet ile sağlıklı zayıflayabilir, istediğimiz ağırlığa ulaşabiliriz. İşte taş devri diyeti.. &...

Norton’dan Sochi Olimpiyatları Şer...

Dünyanın en çok kullanılan antivirüs programlarından biri olan Norton Sochi Olimpiyatları’na özel ...

Florya Eşraf Lokantası’nda Bir Akş...

Selamlar, 5 Nisan 2015 Pazar günü İstanbul’un Bakırköy ilçesinin en güzel semtlerinden Florya̵...

A101 13 Mart 2014 Perşembe Fırsat Ürünle...

Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden biri olan A101′in kampanya haberleri Aylinn.com’da!   Bi...

BURÇLAR
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe

Aylinn.com © 2014 Her hakkı saklıdır. -- Google -- İletişim