Hatta bu soru, modayı takip etmemek mümkün mü? Olarak da rahatlıkla sorulabilir. Baktığımız zaman artık dünya üzerinde geçmiş yıllardan gelenek olarak gelmiş bir moda tutkusunun katlanarak gittiği görülmektedir. Üstelik de tamamen bilinçaltı işlevler doğrultusunda gelişen bu durum, farkında olmadan sizin de topluluğa ayak uydurmanızı sağlamaktadır.

İnternetin de günlük yaşantıya etkisi ile beraber, birçok farklı giyim tarzını keşif ve uygulama evresi daha hızlı uygulanır hale gelmiş, bu da doğrudan modanın gelişimine ve yayılmasına yol açmıştır. Bunun dışında yine günlük hayatta; sevdiğiniz ya da sevmediğiniz çoğu kişinin giyim tarzı sizlere bir takım fikirler vermekte ve bunları uygulayıp uygulamama konusunda kendinizi yargılamanıza sebep olmaktadır. Hal böyle olunca da fazlaca beğenilip tutulanlar bir anda modanın gözdesi haline gelmektedir.

Bu, kesinlikle bir kişi tarafından gerçekleştirilmesi mümkün bir olay değildir. Tamamı ile yayılmacılıkla alakalıdır. Bu da her ne kadar istemeseniz dahi, modayı güncel olarak takip etmenize sebep olmaktadır. Anlaşılan o ki; isteseniz de istemeseniz de modayı takip etmek, beyninize işlenmiştir.

Bu yazı aylinn tarafından 20 Ağustos 2014 tarihinde yazılmış.

Sevgiliye Özel Süslemeye Uygun Kurabiye ...

Bir önceki yazımızda bahsettiğimiz ve hazır halini paylaştığımız sevgiliye özel kurabiyelerin yapımını s...

Aile İçi Kültürel Etkinlikler...

Anne babalar, çocukları için her zaman en doğru olanı söylemek ile yetinmemelidir. Aynı zamanda, en doğr...

Ezogelin Çorbası Tarifi...

Aylinn.com yemek tarifleri kategorisi altında birbirinden leziz, damakta kalıcı iz bırakacak çorba tarif...

Maybelline Diamond Glow Far Paleti...

Bulutlu, iç karartıcı bir pazartesi sabahından günaydın.. Hava karanlık olduğundan sizlere ışıltılı iç a...

BURÇLAR
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe

Aylinn.com © 2014 Her hakkı saklıdır. -- Google -- İletişim