Türkiye’nin en büyük butik alışveriş sitelerinden biri olan Morhipo.com’da fırsatlar devam ediyor. Boyner Holding’in internetteki alışveriş mağazası Morhipo modayı takip edenlerin en sevdiği siteler arasına çoktan girdi bile. Birbirinden ünlü markaları özel indirimlerle müşterilerine sunan Morhipo’da ayrıca vade farksız taksit imkanı, kargo bedava ve tek tuşla ürün değişim gibi istediğimiz, beklediğimiz hizmetleri de bulabiliriz.

 

Boyner Holging grubuna ait olan ve açıldığı günden bugüne müşteri sayısını katlayan özel alışveriş sistemi olan butik alışveriş sitesi Morhipo.com’da fırsatlar tüm hızıyla devam ediyor. En kaliteli ve en ünlü markaların butiklerini görebileceğimiz sitede, beğendiğimiz ürünleri piyasa fiyatının çok altında alma imkanımız bulunuyor. Ayrıca bu fırsata ek olarak kargo bedava ve taksit imkanı da sunan Morhipo müşterilerini alışveriş yapmak mecburiyetinde bırakıyor 🙂

 

morhipoda-firsatlara-doyun-1

 

Beymen’den Vero Moda’ya, Fabrika’dan Adidas’a, Nike’dan Jack Jones’a, Lacoste’dan Lalapuna’ya, Network’den DeFacto’ya onlarca ünlü markanın moda butik kampanyaları Morhipo.com’da alıcılarını bekliyor. Kimi markalarda %20’ye, kimilerinde %40’a, kimilerinde %60’lara hatta %90’lara kadar indirim oranı bulunuyor.

 

Yazıyı hazırladığımız anda açık olan butiklerden örnek vermek gerekirse DeFacto markasının butiğinde %60’a varan, Lacoste markasının butiğinde %25 indirim, Network markasının butiğinde %50 net indirim ve 500 TL üzeri alışverişlerde bu indirim oranına ek olarak %25 indirim oranı da ekleniyor. Beymen markasının butiğinde ise %50+%40 indirim oranı bulunmaktadır. Böylesine ciddi oranlarda indirimler müşterileri ister istemez siteden alışveriş yapmaya çekiyor.

 

morhipoda-firsatlara-doyun-2

 

Morhipo’dan taksitli alışveriş yapmak

Morhipo.com’dan 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 3, 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 6 taksit imkanı bulunmaktadır. Üstelik yapacağınız taksitlerde vade farkı da yoktur.

 

morhipoda-firsatlara-doyun-3

 

Morhipo’dan bedava kargo fırsatı!

Site üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmayacaktır.

Sipariş tutarınız 100 TL’yi geçmemiş olabilir. Endişelenmeyin, bu gayet normal bir durum. Kargo ücretinden hala kurtulmak istiyorsunuz ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. O halde size Morhipo’nun mobil uygulaması için sunduğu özel kargo fırsatından bahsedeyim. Kendim de geçtiğimiz günlerde bu şekilde alışveriş yaptım ve kargoyu bedavaya getirdim.

 

morhipoda-firsatlara-doyun-4

 

 

Peki nedir bu kargo bedava yöntemi? 

Morhipo mobil uygulamalarda 18:00-09:00 arası 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava! 09:00-18:00 saatleri arasında ise 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Morhipo’nun mobil uygulamalarını Iphone, Ipad, Android işletim sistemli telefon tabletlere AppStore ve GooglePlay uygulama mağazalarından yükleyebilirsiniz.

Bu yazı aylinn tarafından 21 Şubat 2014 tarihinde yazılmış.

Ezogelin Çorbası Tarifi...

Aylinn.com yemek tarifleri kategorisi altında birbirinden leziz, damakta kalıcı iz bırakacak çorba tarif...

“Köylü Ekrem” anlatılmaz, iz...

Bir kaya tırmanışında düşen ve iki kaburgasını kıran bir adamın hikayesini sizlere sunacağız. Kaya tırma...

Yoğurtlu Mantı Çorbası Tarifi...

Birbirinden enfes yemek tarifleri Aylinn.com’da!   Daha önce Aylinn.com’da sizlerle birbirind...

Dünya 100 Nüfusu Olan Bir Köy Olsaydı...

Dünyadaki insan sayısı, yani dünyanın nüfusu toplamda 100 kişi olsaydı, dünya nasıl olurdu? O 100 kişide...

BURÇLAR
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe

Aylinn.com © 2014 Her hakkı saklıdır. -- Google -- İletişim