İlişki yaşayan herkesin en büyük arzusu karşı tarafın sevgisinden emin olmaktır. Aslında sevgilinizin sizi sevip sevmediğini anlamak sanıldığı kadar zor değildir. Sevgi çok güçlü bir duygudur ve bunu hissetmekte çok kolaydır.

Sevgiyi gösteren en önemli bir diğer duygu merhamet duygusudur. Sevgiliniz sizi gerçekten seviyorsa sizin bir damla gözyaşı dökmemeniz için her istediğinizi elinden geldiğince yapmaya çalışacaktır. Size dokunuşunda ya da bakışlarında bile bu merhamet duygusunu hissedebilirsiniz. Sürekli olarak sizi eleştiren, yaptığınız olumlu davranışları görmeden eleştirilerini kırıcı bir şekilde dile getiren kişilerin ise sevgileri kesinlikle kuşkuludur.

Yine seven kişi kaybetme korkusu ile bazen saçmalayabilir. Bunu anlayış ile karşılamanız en doğrusu olacaktır. Özellikle de kıskançlık ilişkilerde yaşanan en büyük sorunlardan biridir. Sevgilinizin sizi kıskanması ilk başlarda hoşunuza gitse de zamanla kıskançlığın kontrol altında tutulmaması halinde büyük sorunların doğması kaçınılmazdır. Bu nedenle ister kıskanılan isterse de kıskanan taraf olun mutlaka kıskançlığı kontrol altında tutmaya çalışın. Aksi halde ayrılık kaçınılmaz olacaktır.

Bu yazı aylinn tarafından 24 Ağustos 2014 tarihinde yazılmış.

14 Farklı Müzik Türünde Şarkı Söyleyen K...

Smoukahontas ismindeki genç kız 14 farklı müzik türünde şarkı söyleyerek farklı bir çalışmaya imza atmış...

Yoğurtlu Mantı Çorbası Tarifi...

Birbirinden enfes yemek tarifleri Aylinn.com’da!   Daha önce Aylinn.com’da sizlerle birbirind...

Şok Market 5 Mart 2014 Çarşamba Haftanın...

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biri olan Şok Marketleri’nin Çarşamba günleri müşterilerine s...

Paylaşım Yoksa, İlişki Çöküşe Geçer!...

Birbirinizi ne kadar severseniz sevin, eğer uzun süreli ve sağlam bir ilişki istiyorsanız mutlaka birbir...

BURÇLAR
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe

Aylinn.com © 2014 Her hakkı saklıdır. -- Google -- İletişim