Türkiye’nin en ünlü yüzlerini hiç böyle görmediniz. Bu fotoğraflar medyaya nasıl sızdı orası da meçhul. Tek gerçek var o da ünlüler bu fotoğraflarından bin pişman. Ünlülerin gençlik halleri, eski fotoğrafları gün yüzüne çıktı. Foto galeri olarak ünlülerin eski hallerine ait fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz. 

 

Sezen Aksu’dan Kıvanç Tatlıtuğ’a, Orhan Gencebay’dan Kenan Doğulu’ya, Nejat İşler’den Demet Akalın’a, Alişan’dan Özcan Deniz’e, Ebru Gündeş’ten Serdar Ortaç’a, Tarkan’dan Egemen Bağış’a, Mustafa Sandal’dan Beyazıt Öztürk’e, Emrah’dan Cem Yılmaz’a, Cem Özer’den Hakan Ural’a, Mahsun Kırmızıgül’den Mehmet Ali Erbil’e, Mehmet Günsur’dan Hakan Peker’e, Gülben Ergen’den Ebru Yaşar’a, Hülya Avşar’dan Kenan İmirzalıoğlu’na, Uche’den Sarp Akkaya’ya kadar pek çok ünlü ismin eski hallerine ait fotoğraflarını foto galerimizde gezinerek inceleyebilirsiniz.

 

Nereden nereye…

Ünlülerin eski hallerinin fotoğraflarına bakınca ve yeni hallerini gözümüzün önüne getirdiğimizde biraz tuhafsama, biraz da şaşkınlık yaşayabiliriz. Sanki 90’lı yıllar ile yaşadığımız bu yıllar arasında 20 sene değil de 50-60 yıl fark varmış gibi. Moda ve tarzlar öyle hızlı kabuk değiştiriyor(muş) ki bu kadar fark var.

 

Teknolojinin her geçen gün daha şaşkınlık yaratan özellikleri bize sunması, teknolojinin çok hızlı geliştiğini düşünmemize yol açıyor. Açıkçası modada da aynı şeyi düşünmek aklımın ucundan geçmiyordu. Ama gel görelim ki ünlülerin eski hallerinin fotoğrafları ile yeni halleri arasındaki fark inanılmaz derecede.

 

Foto galerimizde 30’a yakın ünlü ismin eski hallerine ait fotoğrafı sizlere sunduk. Kendimden biliyorum diğer ünlülerin halleri de merak uyandırıyor. Sizler de fotoğrafları gezdikten sonra “aa bitti mi? bu kadar mı?” diye soracaksınız. Şimdilik evet bu kadar. Ama çok yakında bu kategoride ve benzer kategorilerde fotoğraf galerimiz sitemizde olacaktır. Böylelikle sizler de sevdiğiniz ve belki de gıcık olduğunuz, sevmediğiniz ünlünün fotoğrafını bulup “yuh nereden nereye gelmiş” veya “haha şimdi daha da beter” diyerek keyifle güleceksiniz 🙂

 

Konuştukça, anlattıkça merak duygunuz kabarıyor gibi geldi. Doğru mu? Siz söylemeden ben söyleyeyim sanırım cevaplar evet..

 

O halde lafı daha fazla uzatmadan sözü fotoğraflara bırakalım. Biz susalım ve fotoğraflar konuşsun, anlatamadıklarımızı, anlatamayacağımız o değişimi fotoğraflar dile getirsin..

 

İşte Büyük Değişimin Foto Galerisi

Bu yazı aylinn tarafından 20 Şubat 2014 tarihinde yazılmış.

“Köylü Ekrem” anlatılmaz, iz...

Bir kaya tırmanışında düşen ve iki kaburgasını kıran bir adamın hikayesini sizlere sunacağız. Kaya tırma...

Her Gün Bir Hadis-i Şerif 03.03.2014...

“Her Gün Bir Hadis-i Şerif” adı altında Aylinn.com’da her gün Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(sallallah...

Doğalgazda %60 Tasarruf Etme Yöntemleri...

Kışın evimizi ısıtırken cebimize ateş düşüren doğalgaz faturalarınızın tutarlarını düşürmeye ne dersiniz...

Her Gün Bir Hadis-i Şerif 01.03.2014...

“Her Gün Bir Hadis-i Şerif” adı altında Aylinn.com’da her gün Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(sallallah...

BURÇLAR
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe

Aylinn.com © 2014 Her hakkı saklıdır. -- Google -- İletişim